Смарт-замок NUKI Combo 2.0 Smart Lock 2.0 + Bridge

Смарт-замок Nuki Smart Lock Combo – це комплект, який встановлюється на дверний замок з внутрішньої сторони дверей та силою власного електромотора повертає механізм замка за командою Вашого смартфона або пульта дистанційного керування.

Комплект складється з контролера Nuki Smart Lock та мережевого концентратору NUKI Bridge, який надає можливість керувати доступом до Ваших дверей, а саме - контролером, електронним зчитувачем та пультом дистанційного керування віддалено з будь якої точки світу через мобільний додаток NUKI. Це надає користувачу максимальну гнучкість та зручність в повсякденному користуванні, надвисоку ефективність адміністрування, надійний контроль та безпеку.
Сумісний з системами Smart Home: Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa.
Електронний контролер  NUKI SmartLock придатний для встановлення на більшість типів врізних замків та дверей.
Ми можемо дослідити можливість встановлення NUKI SmartLock на існуючий замок або врізати у Ваші двері відповідний сумісний замок.
Простий монтаж – не потребує прокладання дротів чи додаткової підготовки дверей та використання спеціальних циліндрів.
Може бути встановлений практично на будь який циліндр ключ-ключ (для можливості відмикання циліндру механічним ключем ззовні циліндр повинний бути з функцією "emergency", яка дозволяє відмикати циліндр ззовні, коли зсередини вставлений ключ) та ключ тумблер (потребує використання спеціального адаптеру NUKI).
Контролер NUKI  дозволяє здійснювати всі налаштування, керувати дверима, правами доступу користувачів та переглядати контрольний журнал подій (хто та коли відмикав замок) через мобільний додаток смарфону або web-інтерфейс з ПК.
Опції відмикання: з мобільного додатку NUKI, за допомогою пульта дистанційного керування NUKI FOB, за персональним кодом з електронного зчитувача NUKI Keypad.
Придатний для застосування  із силовими замками багатоспрямованого запирання.
Призначений виключно для встановлення всередині приміщення.
Для використання NUKI Bridge необхідно наявність в приміщенні WiFi роутера та підключення до мережі Internet.
Живлення:
-    Контролер NUKI: стандартні батарейки (Alkaline або літієві) або акумулятори стандарту АА (4 шт).В комплекті 4 батарейки Alkaline.
-    NUKI Bridge: від промислової мережі 220 В.
Ресурс роботи на одному комплекті елементів живлення до 6 місяців (залежно від типу елементів живлення, типу замка, умов експлуатації та щоденної кількості циклів відчинення/зачинення).

Відеоогляд

13 968 грн.