Naturlich-INT

Натуральна деревина ніколи не виходить з моди. Так, вона стає щороку дорожчою, але сприймаймо це як вдалу інвестицію.

Сталеві двері Naturlich з облицюванням натуральною деревиною були розроблені для встановлення в якості зовнішніх дверей приватних осель. Але згодом з'ясувалося, що власники квартир також хочуть мати такий виразний еко-дизайн та насолоджуватися контактом з природною деревиною.

Вхідні двері Naturlich-INT для квартир відрізняються більш витонченим лаковим покриттям - адже їм не потрібно витримувати руйнівний вплив сонця та опадів.
Інша важлива відмінність - потужніші замки, секрети та броненакладки, оскільки захист від зламу для квартирних дверей значно актуальніший, ніж для зовнішніх.
 

  • відмінна тепло- та шумоізоляція завдяки багатошаровій конструкції, звукозахисному наповненню та поглинаючам властивостям деревини
  • довготривалість, перевірена десятиріччами реальної експлуатації - навіть в суворому кліматі
  • натуральні, екологічні матеріали
  • сучасний, лаконічний та модний дизайн
  • широка гама замків, секретів, електронних ключів, захисної фурнітури, ручок
  • можливе встановлення електронних, прихованих замків з керуванням через смартфон, картки, біометрику

Вхідні двері Naturlich мають міцний сталевий каркас - він не тільки захищає від небажаних відвідувачів, але й за безпечує стабільність геометрії, а значить - відсутність щілин та протягів.

Ми облицьовуємо цю модель натуральною деревиною на вибір замовника. Кольори - з каталогу або за Вашим зразком. Покриття деревини ультраматовим, майже непомітним лаком виглядає максимально екологічно. Ледве глянсовий лак вдається практичною опцією для зовнішньої сторони. Модний акцент - гладкі деталі з покриттям графітовою емаллю. На такому фоні дуже вигідно виглядає натуральна деревина - особливо з природними сучками та тріщинками.

 

 

 

від 35 000 грн.